KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7846104

nr 784 6104

Akvarell

1700-tal, porträtt föreställande Överstinnan Amalia Rahm, ramens innermått: 17x13

Utrop:

400 kr

Såld:

600 kr

måndag 22 oktober 2012
kl 17:09:00