KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7846104
nr 784 6104
Akvarell
1700-tal, porträtt föreställande Överstinnan Amalia Rahm, ramens innermått: 17x13
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:09:00
100 kr
150 kr
350 kr
350 kr
450 kr
600 kr